RC Baráček – Jsme tu pro celou rodinu

Kdo jsme

RODINNÉ CENTRUM BARÁČEK je tzv. zapsaný spolek (z.s.), který vznikl díky nemalému nasazení nadšenců, kteří se ztotožnili s myšlenkou vytvoření volnočasového centra pro rodiče a jejich děti od miminek po školáky. V současnosti se o provoz starají nové maminky z Vestce a okolí, i Vy můžete být jednou z nás. 

Kdy jsme přišli „na scénu“

Centrum svůj oficiální vznik datuje ke dni 1.12.2008 odtržením se od jesenického mateřského centra Pohádka, o.s.. Každý z nás tehdy potřeboval jít vlastní cestou a pro rodiče tak vznikla dvě centra s bohatým programem pro děti.

Co a pro koho děláme a tvoříme

Jak už z názvu našeho centra vyplývá, sloužíme nejširší rodině, rodičům, dětem od miminek po školáky, prarodičům i všem doprovázejícím osobám dětí.

Co u nás najdete:

  • spoustu krásných hraček jako jsou autodráhy, kočárky, klouzačka, vláčky, panenky, hračky pro nejmenší,
  • bezpečný prostor pro přátelské setkávání s vašimi blízkými,
  • podporu pro vaše nápady, spojte se s námi
  • nové podněty, informace a zkušenosti,
  • program tvořený srdcem,
  • pravidelné programy se zaměřením na tělesnou aktivitu či tvořivou činnost, i další kulturní a společenské vyžití dospělých i dětí.
Provoz centra dlouhodobě podporuje obec Vestec, příspěvky od návštěvníků využíváme k pokrytí dalších nákladů nad rámec této dotace. Nabídku aktivit se snažíme stále rozšiřovat a zkvalitňovat ke spokojenosti všech návštěvníků. Děkujeme za vaše podněty, podporu a sponzorské příspěvky. 
 

Všechno naše úsilí věnujeme tomu, abychom budovali prostor, kde jsou vítáni děti, rodiče i jejich přátelé. Tvoříme prostor, kde můžete načerpat energii, informace, strávit příjemný čas se svými dětmi.