Příměstské tábory

 
Sháníte zábavný program pro vaše nejmenší děti na léto?
 

V roce 2024 jsme pro děti připravili 2 termíny letních táborů, kterých se mohou zúčastnit děti od cca 22 měsíců do 5 let (v případě starších sourozenců). Tábory se budou konat v prostorách herny RC Baráček od pondělí do pátku od 8:15 do 12:15. Navazují tedy na naší Miniškoličku. Děti budou provázet i stejné lektorky, Andrea, Anička a Verča.

Cena tábora je 2200,- / týden. V ceně je zahrnut dopolední program pro děti ve skupince max. 12 dětí, dozor dvou lektorek, materiál na zajištění programu, odměny pro děti.
 
Nošení plenek není překážkou pro vstup na tábor, lektorky vaše děti přebalí.
Ráno přichází děti do herny RC Baráček s batůžkem, ve kterém mají nachystanou svačinu na celé dopoledne, pití, náhradní oblečení, plenky, případně dudlík a jiné mazlíky:)
Na oběd a odpolední odpočinek odchází domu. 

Pro přihlášení je nutné vyplnit přihlášku a zaslat na email rcbaracek@gmail.com. Jejím podpisem souhlasíte s  všeobecnými podmínkami  tábora.
 
Informace a očekávaný program táborů naleznete v následujích odkazech:

Program táborů je pouze orientační. U tábora Dobrodružství se zvířátky je plánovaný výlet linkovým autobusem do Zlatníků na dohodě s rodiči. Pokud by o výlet nestáli, lektorky chtějí nabídnout náhradní variantu - donesení zvířátka přímo do RC (např. králíček).

 
Přihlášky na tábory:
 
 

Informace k platbě:

PLATBY ZA TÁBOR PŘIJÍMÁME PŘEVODEM NA BANKOVNÍ ÚČET 2300274491/2010, do poznámky uveďte jméno dítěte.

NEVRATNOU ZÁLOHU 550 KČ JE NUTNÉ UHRADIT DO 30. 5. 2024.

DOPLATEK PLATBY SE ZASÍLÁ NEJPOZDĚJI DO 30. 6. 2024.